news 17 12У грудні 2012 року завершилось навчання педагогічних працівників та методистів загальноосвітніх шкіл-інтернатів та професійно-технічних навчальних закладів з метою подальшого впровадження програми для підлітків з питань попередження торгівлі людьми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція».

Під час тренінгів 28 представників із 22 загальноосвітніх шкіл-інтернатів та 27 представників із 27 професійно-технічних навчальних закладів ознайомилися з особливостями впровадження програми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція» з урахуванням розроблених методичних рекомендацій для відповідних навчальних закладів.

Нагадуємо, що Програма була розроблена фахівцями Українського фонду «Благополуччя дітей» у першій фазі проекту «Попередження торгівлі людьми шляхом розвитку соціальної роботи та мобілізації громад» (2009-2011 рр.) та пройшла апробацію у 37 пілотних загальноосвітніх навчальних закладах Донецької, Івано-Франківської, Львівської областей та АР Крим. У 2011 році.

Програма отримала схвалення Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України про її використання у загальноосвітніх школах. Проект «Попередження торгівлі людьми шляхом розвитку соціальної роботи та мобілізації громад» виконується Представництвом Міжнародної організації з міграції в Україні у партнерстві з Західноукраїнським ресурсним центром та Українським фондом «Благополуччя дітей» за фінансової підтримки Швейцарської Конфедерації.