news 17 104 жовтня 2016 р. під час засідання Науково-методичної комісії з проблем виховання дітей та учнівської молоді Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України були розглянуті матеріали програми виховних заходів з питань попередження торгівлі людьми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція» та методичні посібники до неї для учнів 7 - 11 класів. Протоколом № 3 ухвалено рішення про рекомендацію їх до видання з висновком «Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах». Про це повідомив в.о. директора Інституту модернізації змісту освіти відповідним листом Українському фонду «Благополуччя дітей».
Раніше програма та методичні посібники «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція» були схвалені для використання у вересні 2011 року. Натепер вони доопрацьовані відповідно до змін у законодавстві України та ситуативного аналізу щодо викликів у протидії торгівлі людьми.
Програма та методичні матеріали адресовані заступникам директорів з виховної роботи, педагогам-організаторам, класним керівникам, соціальним педагогам, практичним психологам, а також будуть в нагоді викладачам та студентам вищих навчальних закладів, слухачам інститутів післядипломної педагогічної освіти, вченим та всім спеціалістам, які займаються питаннями виховної роботи.