Методисти кабінету практичної психології і соціальної роботи та кабінету розвитку освіти і виховання Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти розробили змістовний модуль для включення програми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція» до кредитно-модульної системи підвищення кваліфікації педагогічних працівників.

29 листопада 2013 р. Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти проводитиме перший семінар-практикум для практичних психологів та соціальних педагогів ЗНЗ щодо запровадження програми виховної роботи «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція» з учнями питань попередження торгівлі людьми.

Семінари організовано згідно завдань, визначених у Плані заходів щодо запобігання торгівлі людьми на період до 2015 року, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України № 827 від 19 липня 2012 року.

Програма «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція» була розроблена та апробована Українським фондом «Благополуччя дітей» в рамках проекту «Попередження торгівлі людьми шляхом розвитку соціальної роботи та мобілізації громад» виконується Представництвом Міжнародної організації з міграції в Україні у партнерстві з Західноукраїнським ресурсним центром та Українським фондом «Благополуччя дітей» за фінансової підтримки Швейцарської Конфедерації. У 2011 р. програма отримала схвалення від Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України щодо використання у загальноосвітніх навчальних закладах.