news 01 10Український фонд «Благополуччя дітей» у своїй діяльності надає особливої уваги підвищенню професійного рівня своїх працівників. Вже традиційно представники Фонду беруть участь у європейських регіональних конференціях з попередження насильства над дітьми, що проводяться ISPCAN (Міжнародна асоціація з попередження насильства над дітьми). Такі заходи є важливими для Фонду у світлі впровадження проектів з попередження різних форм насильства та експлуатації дітей.
Цього року конференція відбулась 27-30 вересня у Бухаресті (Румунія) та об'єднала близько 400 експертів, науковців, практиків з усього світу, які переймаються проблемою насильства над дітьми. Організатори конференції ISPCAN та FONPC надали можливість фахівцям обмінятися досвідом та найкращими практиками у своїй роботі, обговорити найактуальніші питання, що виникають як на міжнародному, так і на локальному рівнях.
Особливістю цьогорічної конференції стало залучення студентів-учасників молодіжного форуму з протидії насильству над дітьми, що відбувся в Бухаресті напередодні. Молоді люди продемонстрували свою активну позицію та готовність робити конкретні кроки у протидії цьому явищу. «Давайте не будемо нехтувати нехтуванням», - такий заклик прозвучав від румунських активістів.
Український фонд «Благополуччя дітей» зібрав багато ідей у ході проведення конференції і декілька з них планує втілити у життя в рамках проекту «Попередження сексуального насильства та сексуальної експлуатації дітей у Східній Європі»