news 16 10За сприяння Міністерства соціальної політики України 15 жовтня 2014 р. Український фонд «Благополуччя дітей» провів останній із серії локальний семінар в рамках кампанії «Зла традиція». Захід був організований для фахівців центрів соціальних служб для сім‘ї, дітей та молоді та служб у справах дітей м. Києва з метою презентації програми для роботи з батьками «Без ляпасу», що направлена на попередження фізичних покарань дітей та популяризацію усвідомленого батьківства.

Матеріали програми «Без ляпасу» були розроблені організацією Nobody’s Children Foundation, яка є найбільшою у Польщі неурядовою організацією, що займається захистом дітей від жорстокого поводження та надає допомогу дітям, постраждалим від насильства, а також їх батькам.

Семінар відбувся в рамках проекту «Зла традиція», що впроваджується Українським фондом «Благополуччя дітей» та Nobody’s Children Foundation (Польща) та фінансується в рамках Програми Польсько-Американського Фонду Свободи "Перетворення у Регіоні" - RITA, яку реалізує Фонд Освіта для демократії.