В рамках проекту «Видання "Енциклопедії для фахівців соціальної сфери"» проведено низку презентацій видання:

  • 27 листопада 2012 року в Луцьку на базі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки для студентів та викладачів спеціальностей «соціальна педагогіка» Педагогічного інституту та «соціальна робота» Інституту соціальних наук. На зустрічі були присутні також керівники й спеціалісти соціальних установ та служб Луцької міської ради - начальник Служби для дітей, директор Луцького МЦСССДМ, завідувач Центру практичної психології та соціальної роботи міського управління освіти;
  • 14 грудня 2012 року в Києві на базі Київського університету мені Бориса Грінченка в рамках Міжнародної науково-практичної конференції "Розвиток особистості в умовах трансформаційного суспільства". Учасниками презентації стали більш 50 представників кафедр\відділень соціальної педагогіки\соціальної роботи.

Кожен із запрошених керівників соціальних служб, представники навчальних закладів отримали енциклопедії безкоштовно. Декілька примірників цього видання, а також інші книги, авторами яких є співробітники фонду, та видання партнерських громадських організацій соціального спрямування (близько тридцяти книг та брошур) були безкоштовно передані до книжкових фондів бібліотеки СНУ імені Лесі Українки.