З 29 червня по 3 липня 2010 р. у м. Лейпциг (Німеччина) Всесвітньою Асоціацією ментального здоров’я дітей раннього віку (WAIMH) був проведений конгрес «Раннє дитинство в часи змін».

Звіти про долі дітей, які страждають від насильства та жорстокого поводження, не перестають шокувати нас знову і знову. Необхідно зважати на той факт, що психічне здоров’я дитини так само, як і фізичне, потребує особливого захисту. Стабільні стосунки та зв’язки, визнання та розуміння є базовими потребами, без яких дитина не може емоційно розвиватися.

WAIMH знову звертає увагу на ці потреби з різних точок зору. Експерти з усього світу зібралися у Лейпцигу для того, щоб обговорити тему конгресу.

Всесвітня асоціація ментального здоров’я дітей раннього віку (WAIMH) є неприбутковою організацією для науковців та працівників освіти. Головна мета WAIMH – сприяти ментальному благополуччю та здоровому розвитку дітей раннього віку у всьому світі, враховуючи культурні, регіональні особливості.

Участь у конгресі представників Українського фонду «Благополуччя дітей» стала можливою завдяки фінансовій підтримці OAK Foundation в рамках проекту «Дитинство без насильства – покращення системи захисту дітей у Східній Європі».