20-21 серпня Український фонд «Благополуччя дітей» провів підсумкову конференцію «Безпечне середовище: як навчити дитину захищатися»
Захід призначений для фахівців, які працюють у сфері попередження насильства над дітьми, з метою обміну досвідом щодо просвітницької діяльності з дітьми та батьками з питань попередження сексуального насильства над дітьми та формування навичок безпечної поведінки.news 22.08.19

Під час конференції учасники та учасниці:

  • підвели підсумки реалізації проекту з попередження сексуального насильства над дітьми;
  • ознайомилися з результатами національного дослідження щодо ставлення громадськості до комерційної сексуальної експлуатації дітей;
  • обмінялися досвідом проведення просвітницьких заходів з питань формування навичок безпечної поведінки дітей на основі презентованих в межах проекту методичних розробок;
  • проаналізували потреби та проблеми фахівців у роботі з попередження сексуального насильства над дітьми;
  • обговорили особливості роботи з батьками/ опікунами у питаннях формування навичок безпечної поведінки дітей;
  • познайомилися з досвідом роботи Національного центру з попередження насильства над дітьми Республіки Молдова щодо підтримки дітей постраждалих від сексуального насильства.

Учасники відмітили змістовність заходу, корисний матеріал для їхньої роботи та підвищили власну мотивацію до продовження просвітницької діяльності з попередження сексуального насильства над дітьми:

«Чудовий, продуктивний захід. Я отримала море позитивних емоцій, розширила знання від почутої інформації... Таке враження, що конференція пройшла на одному подиху. Дуже вдячна!!!»

«Дякую за можливість взяти участь, за цікаву та корисну інформацію. Гарно та доступно, а головне професійно все роз’яснено»
«Маю позитивні враження. Дякую всім за проведену роботу. Особиста подяка за дарунок мені – впевненість у тому, що я є унікальний спеціаліст».

Захід організовано Українським фондом «Благополуччя дітей» в рамках проектів «Попередження сексуального насильства та сексуальної експлуатації дітей у країнах Центральної та Східної Європи» за підтримки OAK Foundation та «Навчання дітей захисту від сексуального насильства» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.