У восьми пілотних містах проекту «Попередження торгівлі людьми шляхом розвитку соціальної роботи та мобілізації громад» (м. Городенка, м. Рогатин Івано-Франківської області, м. Сокаль, м. Дрогобич Львівської області, м. Новоазовськ, м. Володарськ Донецької області, м. Білогірськ, м. Кіровськ АР Крим) 32 школи взяли участь у конкурсі плакатів, який проводився з метою формування ставлення учнів до проблеми торгівлі дітьми.

До складу журі конкурсу ввійшли представники Міністерства освіти та Міністерства у справах сім‘ї та молоді АР Криму, Кримського Республіканського управління юстиції, центру зайнятості, районних відділів освіти, центрів соціальних служб для сім‘ї, дітей та молоді, ЗМІ.

Роботи переможців надруковані у вигляді постерів та будуть розповсюджені як допоміжний методичний матеріал для роботи з дітьми за напрямком профілактики торгівлі людьми.

Переможцями конкурсу стали:

  • Шеремета Юлія, 11 клас, м. Сокаль Львівської області.
  • Ніна Маслій, 9 клас, м. Городенка Івано-Франківської області.
  • Ракоєдова Юлія, 10 клас, м. Новоазовськ Донецької області.
  • Михайленко Вікторія, 10 клас, м. Володарськ Донецької області.
  • Кононенко Вадим, 7 клас, та Годін Олексій, 6 клас, Совєтський район АР Крим.

 

Проект «Попередження торгівлі людьми шляхом розвитку соціальної роботи та мобілізації громад» впроваджується Міжнародною організацією з міграції, Українським фондом «Благополуччя дітей» та Західноукраїнським ресурсним центром за фінансової підтримки Швейцарської конфедерації.