Український фонд «Благополуччя дітей» розпочав співпрацю із закладами загальної середньої освіти Дніпропетровської, Одеської, Тернопільської областей та м. Київ для апробації програми виховних заходів щодо попередження торгівлі людьми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція» для молодшої школи.

Команди шкіл, до складу яких увійшли вчительки початкових класів, практичні психологи, соціальні педагоги, вихователька групи подовженого дня та заступниці директорів з виховної роботи, протягом трьох днів знайомилися із основними орієнтирами програми просвітницько-виховної роботи з питань протидії торгівлі людьми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція» та відпрацьовували навички проведення інтерактивних занять за новою програмою.

«Нам не просто дали матеріал і сказали: «Йдіть, робіть», а ми тут дуже детально пропрацювали усі вправи, буквально розжували» (Світлана, Кременецький р-н).

«Для нас створені умови, коли ми «тут і зараз», завдяки чому наша група зблизилася і працювала активно і насичено» (Наталя, м. Тернопіль).

«Тут зібралися люди, які щиро висловлюють свої думки. Якщо ми так само щиро будемо працювати з дітьми, то нам все вдасться і апробація пройде легко і успішно. Для мене стало зрозумілим, що формування news 03.12.19життєвих компетентностей дитини у молодшій школі є важливішим ніж навіть математика чи письмо» (Ольга, м. Тернопіль)

На черзі навчальні заходи у Києві, Дніпрі та Одесі.

З Києва до проекту приєдналися школа І-ІІІ ступенів № 266, Школа № 312, спеціалізована школа І-ІІІ ступенів-ліцей № 20, спеціалізована школа № 80, НВК з поглибленим вивчення англійської мови «Кияночка», спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 106.

У Дніпропетровській області до апробації долучилися середня загальноосвітня школа № 143, середня загальноосвітня школа № 96, спеціалізована школа № 13 Дніпровської міської ради, середня загальноосвітня школа №18» Камˊянської міської ради, Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 70, Новопільський навчально-виховний комплекс.

В Одеській області з матеріалами працюватимуть Одеська загальноосвітня школа № 106, Одеська загальноосвітня школа № 15, Малодолинська загальноосвітня школа, Татарбунарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 ім. В. З.Тура, Першотравневий НВК, Миколаївська загальноосвітня школа.

Навчальні семінари організовані в межах проекту «Попередження торгівлі людьми шляхом формування життєвих компетентностей дітей», що впроваджує Український фонд «Благополуччя дітей» у партнерстві з Представництвом Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні за сприяння Міністерства освіти і науки України при фінансовій підтримці Міністерства міжнародних справ Канади.