З 2005 по 2009 рр. Український фонд «Благополуччя дітей» впроваджував міжнародний проект «Дитинство без насильства – покращення системи захисту дітей у Східній Європі» разом з недержавними організаціями з Болгарії, Латвії, Литви, Македонії, Молдови та Польщі за фінансової підтримки OAK Foundation (Швейцарія). За оцінкою професора університету Бірмінгему Кевіна Брауна проект досягнув значних успіхів у проведенні інформаційних кампаній, навчанні спеціалістів та створенні партнерської мережі організацій, що працюють у сфері протидії насильству над дітьми, серед країн-учасниць.

25-26 січня 2010 р. у м. Вільнюсі (Литва) відбулася зустріч координаторів проекту, де було оголошено про продовження нового чотирирічного етапу проекту для шести країн Східної Європи (Латвії, Литви, Болгарії, Молдови, Польщі та України). Координатори проекту обговорювали стратегію впровадження проекту та планування діяльності в рамках проекту.

Учасники зустрічі також відвідали Центр кризового втручання для дітей, які постраждали від насильства, та офіс Програми «Big Brothers, Big Sisters» (Старші Брати, Старші Сестри), яку впроваджує у Вільнюсі недержавна організація Paramos vaikams centras (Центр підтримки дітей). Програма була започаткована у США (www.bbbs.org) та направлена на розкриття потенціалу дітей завдяки індивідуальній професійній підтримці.