15-18 вересня 2013 р. Український фонд «Благополуччя дітей» взяв участь у 13 Європейській регіональній конференції ISPCAN (International Society for Prevention of Child Abuse and Neglect) http://www.ispcan.org/event/Dublin2013.


Цього року конференція була присвячена темі «Захист дітей у світі, що змінюється». Учасники конференції розглядали такі питання:

  • попередження насильства та жорстокого поводження з дітьми шляхом раннього та тривалого втручання; 
  • інтервенції та програми для дітей та сімей, що опинились в складних життєвих обставинах;
  • реформи у політиці захисту дітей;
  • діти без батьківського піклування;
  • побудова доказової бази;
  • інше.

Делегати конференції мали можливість ознайомитися з останніми дослідженнями та досвідом інтервенцій у випадках насильства та жорстокого поводження з дітьми у Європі та інших країнах світу, розглянути нові виклики і питання, що постають на порядку денному, та сформувати напрямки роботи на національному та міжнародному рівнях.

ISPCAN (Міжнародна спільнота з попередження насильства та жорстокого поводження з дітьми) була заснована у 1997 році. На сьогодні ISPCAN є єдиною міждисциплінарною міжнародною організацією, що об’єднує фахівців різних секторів сфери попередження насильства, жорстокого поводження та експлуатації дітей і надання допомоги постраждалим дітям по всьому світу. Місією ISPCAN є подолання жорстокості по відношенню до дітей усіх націй в усіх її проявах: фізичного насильства, сексуального насильства, нехтування, дитячої безпритульності, доведення до самогубства, дитячої проституції, втягнення у військові конфлікти, емоційного насильства та експлуатації дитячої праці. Організація ISPCAN покликана підвищити громадську обізнаність про всі форми насильства над дітьми, розвиток діяльності щодо попередження даного феномену та пропагувати захист прав дитини у всіх куточках світу.