З 3 по 6 лютого 2015 р. у м. Києві Український фонд «Благополуччя дітей» проводить навчальний семінар щодо впровадження програми виховних заходів «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція» з питань попередження торгівлі людьми у професійно-технічних навчальних закладах.
До участі у заході запрошуються методисти центрів професійно-технічної освіти, практичні психологи, соціальні педагоги, майстри, вихователі професійно-технічних навчальних закладів.
Умовою участі є впровадження програми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція» та її популяризація серед колег.
Під час семінару учасники покращать знання про сутність, причини виникнення та поширення торгівлі людьми, форми та механізми даного явища, обговорять нові тенденції у торгівлі людьми; ознайомляться із програмою виховної роботи з питань протидії торгівлі людьми та з методичними рекомендаціями щодо впровадження програми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція» у професійно-технічних навчальних закладах; розглянуть методику використання настільних просвітницько-профілактичних ігор «Рожеві окуляри», «Галопом по Європах», коміксів, електронного курсу «Торгівля людьми - сучасне рабство».

Захід буде проведено в рамках виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21 березня 2012 р. № 350 «Про затвердження Державної цільової соціальної програми протидії торгівлі людьми на період до 2015 року» та згідно завдань, визначених у Плані заходів Міністерства освіти і науки України щодо запобігання торгівлі людьми на період до 2015 року, затвердженого наказом Міністерства № 827 від 19 липня 2012 року.

Навчальний семінар проводитиметься в рамках проекту «Попередження торгівлі людьми шляхом розвитку соціальної роботи та мобілізації громад», що впроваджується Представництвом Міжнародної організації з міграції в Україні у партнерстві з Українським фондом «Благополуччя дітей» та Західноукраїнським ресурсним центром за фінансової підтримки Швейцарської Конфедерації.