Український фонд «Благополуччя дітей» завершив проведення тренінгів для тренерів з навчання за онлайн-курсами «Я вмію себе захистити» і «Програма 15». Фахівці та фахівчині ознайомилися з тематикою курсів, методологією проведення онлайн-занять та попрактикуватися у проведенні вправ.

Самі курси розміщені на платформі Google Classroom. Тут до уваги спеціалістів яскраві презентаційні матеріали, шаблони вправ на основі різноманітних онлайн-інструментів, а також докладні методичні інструкції.

До платформи вже долучилося 229 фахівців, які готові зробити наступний крок – проводити онлайн-заняття для підлітків, спрямовані на запобігання ризикованій поведінці та попередження сексуального насильства.

 

Можливість розробити онлайн-версії курсів ми отримали завдяки проєкту «Долаємо виклики COVID-19: просвітницькі програми у діджитал форматі», який реалізуємо за фінансової підтримки Європейського Союзу в межах конкурсу грантів “Швидка необхідна підтримка” проєкту «Європейський Союз для сталості громадянського суспільства в Україні», що впроваджується ІСАР Єднання.