Програма протидії торгівлі людьми Представництва МОМ в Україні у партнерстві із Західноукраїнським ресурсним центром та Українським фондом «Благополуччя дітей» за підтримки Швейцарського бюро співробітництва в Україні оголошують конкурс для громад Донецької, Івано-Франківської, Львівської областей та АР Крим для участі в проекті «Попередження торгівлі людьми шляхом розвитку соціальної роботи та мобілізації громад» (Фаза 2. 2012 – 2015).


Запрошуємо громади в Донецькій, Івано-Франківській, Львівській областях та Автономній Республіці Крим, взяти участь у конкурсі для участі в превенційному проекті, який спрямовано на попередження торгівлі людьми та неврегульованої міграції шляхом розвитку соціальної роботи та мобілізації громад.

Мета проекту: Попередження торгівлі людьми та неврегульованої міграції у чотирьох областях України шляхом залучення соціальних працівників, педагогів та лідерів місцевих громад у превенційну роботу, заходи із розвитку громади та створення альтернативних можливостей для молоді.

Основні завдання проекту:

 • Підвищення спроможності сільських громад до вирішення соціальних проблем шляхом залучення місцевих ресурсів. Розробка та виконання проектів з розвитку громад.
 • Підготовка соціальних працівників, педагогів та практичних психологів до ефективної роботи з протидії торгівлі людьми в місцевих громадах та під час роботи із молоддю.


Для участі у відборі, громади мають заповнити анкету та у строк до 25 червня 2012 року передати її на адресу організаторів (вказано нижче). До розгляду будуть прийняті лише анкети, які є повністю заповнені та надані у вказаний в оголошенні строк. Просимо уважно ознайомитися з інструкціями перед заповненням проектної заявки.

Громади, відібрані до участі в проекті, буде залучено до реалізації двох компонентів проекту: соціальна робота та мобілізація громад. Участь у проекті вимагає наявності в громаді ініціативної групи, діючої НУО та зацікавленої у подібних ініціативах школи.


Основні заходи для проектних громад та шкіл в рамках головних компонентів:

Соціальна робота:

 • Проведення навчання з метою підготовки педагогічних працівників до впровадження Програми виховних заходів «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція» для учнів 7-11 класів з питань попередження торгівлі людьми (2012 р.).
 • Проведення навчання з метою підготовки педагогічних працівників пілотних громад до запровадження програми соціально-фінансової/економічної освіти (лютий – березень 2013 р.).
 • Проведення презентаційного семінару програми «Професія. Кар’єра. Успіх» для методистів районних відділів освіти, практичних психологів, спеціалістів центрів зайнятості (2013 р.).
 • Надання консультаційної, інформаційної та методичної підтримки навчальним закладам, що впроваджують Програму «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція» (2012-2014 рр.).
 • Забезпечення навчальних закладів методичними та інформаційними матеріалами для здійснення профілактичної роботи з питань безпечної міграції та попередження торгівлі людьми (2012-2014 рр.).

Партнер відповідальний за проведення заходів - ВБО Український фонд «Благополуччя дітей»


Мобілізація громад:

 • Цикл навчань з розвитку громад, лідерства, залучення ресурсів, планування (2012 рік).
 • Участь у круглих столах з питань розвитку регіонів (2013-2014 рр.).
 • Отримання послуг супроводу програми малих грантів для громад (2 етапи, 2013-2014 рр.).
 • Допомога у заснуванні та розвитку економічних гуртків для молоді (2014 р.).
 • Консультаційний супровід та польова підтримка щодо розвитку громад та мікро-регіонів.
 • Допомога у залученні ресурсів (протягом реалізації проекту).
 • Інформаційна підтримка партнерів проекту.

Партнер відповідальний за проведення заходів - Західноукраїнський Ресурсний Центр


ЕТАПИ ВІДБОРУ:

 1. Поширення аплікаційних пакетів та їх розміщення на веб-ресурсах – до 25 травня 2012 року
 2. Останній термін для подання заповнених анкет - 23 червня 2012 року. Термін подання анкет підтверджується датою відправлення, поштовим штемпелем або квитанцією про прийняття поштового відправлення. До анкети також повинні додаватися 2 завірені листи підтримки (зразки додаються до аплікаційного пакету): від районної ради та від управління освіти районної державної адміністрації того району, на території якого знаходиться ініціативна група, що подає анкету. (Увага: електронні версії останніх сторінок заповнених анкет та листів підтримки повинні бути відскановані!)
 3. Експертна зустріч із технічного відбору кандидатів - до 10 липня 2012 року
 4. Зустріч експертів з відібраними громадами - до 25 липня 2012 року
 5. Експертна зустріч з фінального відбору кандидатів - 30 липня 2012 року
 6. Повідомлення переможців конкурсу - до 5 серпня 2012 року


ПРАВИЛА ПОДАЧІ АНКЕТ:

Анкети можна надсилати електронною або звичайною поштою на наступні адреси:

Західноукраїнський Ресурсний Центр

Вул. Лисенка, 21, перший поверх, місто Львів, 79008

Email: [email protected]

Просимо в усіх електронних повідомленнях зазначати тему конкурсу: «Попередження торгівлі людьми»


Будь ласка, заповнюйте анкету, яка додається до цього оголошення. За додатковою інформацією можна також звертатися до координаторів відбору громад:

Західноукраїнський Ресурсний Центр: (032) 297-6624,

email: [email protected] (Зоряна Стоцько, Львівська область),

[email protected] (Левко Довган, Івано-Франківська область),

[email protected] (Василь Полуйко, Автономна Республіка Крим),

[email protected] (Петро Лазарчук, Донецька область).


Просимо зауважити, що неповні анкети або анкети, що надійшли пізніше зазначеної дати, не будуть прийняті до розгляду! Кінцевий термін подачі всіх заявок – 23 червня 2012 року

 

Завантажити документи