24 травня 2011 року представники Українського фонду «Благополуччя дітей» взяли участь у міжнародній конференції «Дитина-жертва насильства: мультидисциплінарний підхід та міжнародний досвід», що проходила у м. Вільнюс (Литва).


Метою конференції стало обговорення ситуації дітей, які постраждали від насильства та беруть участь в юридичних процедурах; досягнення та труднощі системи захисту дітей під час юридичних процедур, труднощі взаємодії мультидисциплінарних команд та обмін досвідом різних країн Європи у даній сфері. В конференції взяли участь фахівці з правової, соціальної сфери та сфери захисту і психологічної підтримки дітей з Литви, Латвії, Болгарії, Польщі, Молдови та України.


Організатор конференції - Paramos vaikams centras (Центр підтримки дітей), недержавна литовська організація, що надає психологічну підтримку дітям, дорослим та сім'ям, які перебувають в психологічній кризі; впроваджує програми з попередження насильства над дітьми та інтервенції; забезпечує мультидисциплінарну допомогу дітям, які постраждали від насильства.