Знову розпочала роботу наша чарівна сторінка https://angel.childfund.org.ua/, де Різдвяний Янгол допомагає привітати, підтримати, здивувати небайдужих вам людей.

Вам потрібно заповнити зручну форму контактів, дописати привітання з підказками Янгола і зробити благодійний внесок на рахунок нашої організації. І ваші близькі, діти чи дорослі, отримають до свят унікальний подарунок - ошатний конверт із листом, який дарує відчуття свята і впевненість у собі.

Наше головне гасло «Один лист – два дива». Адже дописувачки та дописувачі роблять чарівний подарунок близьким і водночас підтримують суспільно корисну професійну роботу Фонду. Як і минулого року, зібрані гроші будуть витрачені на навчання підлітків та їхніх родин у межах «Програми 15».

Нагадаємо, що «У пошуках Янгола» – сезонна фандрейзингова кампанія, яку Український фонд «Благополуччя дітей» проводить з 2018 року. Відтепер щороку напередодні зимових свят фонд стає Канцелярією Різдвяного Янгола і тішить своїх відвідувачів чарівними листами від Янгола для дітей чи дорослих. Минулого року ми надіслали 252 листи і отримали 21 380 благодійних внесків.

Висловіть свою любов і повагу  – надішліть листа від Янгола!