10 грудня 2014 року у Кривому Розі декільком десяткам сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах через необхідність покинути рідну домівку, було передано гуманітарну допомогу у вигляді дитячого теплого одягу та продуктів харчування для немовлят.
У розповсюдженні гуманітарної допомоги та спілкуванні з сім'ями-переселенців з Донецької та Луганської області взяли участь Генеральній консул Генерального консульства Федеративної Республіки Німеччина д-р Детлеф Вольтер і представники організації Diakonie Katastrophenhilfe Маріно Янсен, Ізабель Ухе і Томас Лонес. Вони, зокрема, поспілкувалися зі спеціалістами Криворізького міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, розпитали про роботу, яку вони проводять з вимушеними переселенцями, про підходи до організації соціальної допомоги сім'ям та дітям.
Гості нашого міста також мали тривалу розмову з сім'ями, які виїхали з зони проведення АТО, розпитали їх про нагальні потреби та труднощі, з якими вони стикаються. В ході зустрічі сім'ї розповідали про події, свідками яких вони та їх діти стали у Донецькому та Луганському регіонах, ділилися емоціями, спогадами та історіями про те, що їм довелося пережити, про обстріли та необхідність переховуватись у коморах та підвалах.
Серед тих, хто вже отримав гуманітарну допомогу була сім'я, в якій зростають четверо дітей, вагітна жінка, яка за півтора місяця народить трійню, самотній батько, кілька жінок з немовлятами, які народилися вже у Кривому Розі та інші.
На завершення зустрічі сім'ї висловили щиру вдячність представникам Федеративної Республіки Німеччина, Українського фонду «Благополуччя дітей» та фахівцям, за можливість отримати речову допомогу і професійну допомогу.