Розпочалася друга хвиля реєстрації вимушено переміщених осіб для участі у попередньому анкетуванні для участі у Ваучерній програмі. Допомога призначена сім'ям, які опинилися в скрутному матеріальному становищі й нездатні самостійно забезпечити свою життєдіяльність.

У відборі можуть взяти участь родини зі статусом внутрішньо переміщених осіб із зони АТО, які проживають (і не планують переїзд в найближчі 6 місяців) у визначених населених пунктах і районах (перелік наводиться нижче).

Кандидатами на участь у програмі можуть бути:

  • сім'ї з дітьми;
  • сім'ї, в яких є люди з особливими потребами чи системними захворюваннями;
  • люди похилого віку;
  • вагітні жінки;
  • родини, постійним місцем проживання яких є звільнені населені пункти, можуть брати участь у відборі лише за наявності документів, що підтверджують зруйнування житла.

Відбір здійснюється в два етапи:
I. попереднє анкетування;
II. глибинне опитування за місцем проживання родини.

Щоб потрапити на попереднє анкетування, необхідно зареєструватися на гарячій телефонній лінії Ваучерної програми у Вашому регіоні.

У відборі можуть взяти участь тільки жителі визначених населених пунктів та адміністративних районів:

Донецька область: селище Мангуш та Першотравневий район.

Реєстрація з 29 квітня по 10 травня.

Гаряча лінія: + 38 095 430 56 24 (з 10-00 до 16-00)

Дніпропетровська область: Дніпропетровськ та Дніпропетровський район, Верхньодніпровськ та Верхньодніпровський район, Марганець, Нікополь та Нікопольський район, Синельникове та Синельниківський район.

Реєстрація до 10 травня.

Гаряча лінія: +38 050 463 08 00, +38 066 078 44 97

 Дніпропетровська область: Кривий Ріг.

Реєстрація до 15 травня.

Гаряча лінія: + 38 097 440 75 71

Харківська область: Харків, Балаклея, Барвінкове, Валки, Дергачі, Зміїв, Ізюм, Куп'янськ, Лозова, Нова Водолага, Чугуїв та підпорядковані їм райони.

Реєстрація до 30 квітня.

Гаряча лінія: +38 050 823 56 56 (з 9-00 до18-00 з понеділка по суботу)

Форма он-лайн реєстрації

Місце та дату проведення анкетування Вам повідомлять додатково за допомогою смс.

Будь ласка, повідомляйте тільки достовірну інформацію про свою родину, аби уникнути виключення з програми! Уважно перевіряйте правильність контактного телефону, наданого співробітникам Ваучерної програми!

Зверніть, будь ласка, увагу, що участь у відборі не гарантує отримання допомоги!

Бажаємо Вам успіхів!

Проект «Поліпшення умов життя внутрішньо переміщених осіб і населення, яке зазнало наслідків конфлікту в Україні» впроваджують Diakonie Katastrofenhilfe та Український фонд «Благополуччя дітей» за фінансування German Federal Foreign Office (AA Ref.: S 05-31-321.50 UKR 02/16, Project #: K-UKR-2016-4024).