Напередодні новорічних свят нам вдалося зробити іще одну чарівну справу. Це сталося завдяки студії жіночого одягу VOVK, яка безкоштовно передала нам до рук справжній скарб. Здається, якісь феї збиралися на news 31.01.19академконцерт, але їм завадили невідкладні справи, тому фонду довірили знайти серед родин внутрішньо переміщених осіб нових власниць для святкових суконь.

Ми запросили жінок та дівчат з Дніпропетровської, Харківської та Мангушського й Нікольського районів Донецької області написати нам короткі листи та прийти на примірку. Так що на свята 125 суконь та їхні власниці прикрасили не один концерт, вечірку та родинну зустріч. Хочеться вірити, що усі мрії наших дописувачок здійснилися!

А ось фрагменти деяких листів, за кожним із яких – ціла історія життя:

«В нашому учбовому закладі «Західно-Донбаський професійний ліцей» м. Павлоград навчається 7 дівчат з числа внутрішньо переміщених осіб. Дівчата відвідують танцювальний колектив ліцею і завдяки цим сукням вони зможуть створити танець «Новорічний блюз». Одягнуть святкові сукні на новорічне свято, та візьмуть участь у святковому заході «Новий рік в гості до нас»...

«Меня зовут Алена, мне 12 лет. Занимаюсь восточными танцами, в этом году буду ведущей Новогоднего праздника в школе и в студии танца «Джад». Очень бы хотела пойти на праздники в новом платье».

«Мене звуть Валерія. Мені 16 років. Я із Донецька. У 2014 році приїхала до Дніпра та нині живу тут. У цьому році я вчуся в 11 класі та матиму випускний вечір наприкінці навчального року. Тож мені дуже хотілось би мати гарну сукню на цей захід. Сподіваюсь на ваше запрошення до примірки!»

«Я Анна, мать двоих детей. Все деньги уходят на их сказку, а очень хочется и себе сказки. У мамы юбилей - 60 лет, очень хочеться пойти в новом платье, надеюсь, вы осуществите мою мечту».

«Я Анна, переселенец из Донецка, живу в г. Днепр со своей 10-летней дочкой Ксюшей. Работаю мастером-бровистом, всегда стараюсь не унывать и двигаться вперёд! А моя дочь, ученица 5 класса, прилежно учится в школе, ходит на кружки и радует маму.»

«Скоро Новый год, такой долгожданный и сказочный, а мы две девочки, которые верят в Деда Мороза, добрые дела и просто чудеса! Мы с дочкой увидели эти платья «от доброй феи» и решили попытать своё счастье и написать письмо! Ведь так хочется встретить следующий год в обновках)) А ещё у меня 30 декабря день рождения, и это был бы двойной чудесный подарок!»

«Привіт)) Мене звати Женя, я дівчинка-підліток чотирнадцяти років) Я звичайна добра та сором’язлива дівчинка, яка навчається в дев'ятому класі та мріє іноді побути справжньою казковою принцесою)) Дуже хочу приміряти цю гарну сукню та одягнути її на новорічну вечірку:)».

«Здравствуйте:) Меня зовут Наталья. Я верю в Любовь, дорожу своими родными и ценю время) Воспитываю сына, и он очень любит видеть меня красивой:)) Хочу надеть это платье и в очередной раз удивить и порадовать Его и Себя конечно же:) А ещё встретить в нем Новый год:)».

«Мене звуть Єлизавета. У цьому році справила ювілей. Прикро зізнаватися, але особливих досягнень за рік не маю. Так, працювала, не втрачала можливості навчатися, потроху розвивалася. Виховую сама доньку Соломію. Їй майже 12 років, навчається у Харківській середній спеціалізованій музичній школі-інтернаті у класі скрипки. Соля — дуже активна дівчинка, бере участь у багатьох заходах, що проводяться в школі й позашкільних гуртках. Протягом року має багато концертів. У грудні відбулася прем'єра мюзиклу «У пошуках щастя», де Соломія виконувала 5 ролей. Батьки, натхненні виступом дітей у мюзиклі, готують своєрідну "відповідь" — дорослий мюзикл для дітей, щоб відчути складність процесу підготовки, виступу на сцені, а також хочуть показати дітям їх самих. Вони ж не мали змоги бачити себе із глядацької зали! Тож я теж маю перевтілитися одразу в 5 ролей своєї донечки. Серед них "Міс Всесвіт". А ще роль іспанки, ірландки і дівчини з країни Гармонії. У робочому колективі маю обов'язок з підготовки та проведення новорічного корпоративу. Тож вже зараз міркую про прикрашання офісу, меню, розваги. Про свій образ навіть не замислювалася. Так хочеться залишатися дитиною, незважаючи на вік вірити в диво! Нових речей ми не маємо, радіємо тим, що дарують люди, або тим, що вдається придбати в секонді. Знаю, що сукні вистачить і Соломійці — вона швидко росте і для виступів їй сукня дуже необхідна. На початку грудня в школі відбувався фестиваль "Музика — наш спільний дім", де на відкритті грала Народна артистка України Богдана Півненко. Хочеться, щоб донька доросла до рівня гри на скрипці Богдани. Але і сукня у скрипальки були схожою на одну з тих, які є у вас. У будь-якому випадку, запрошуємо на прем'єри, виступи та концерти до Харківської середньої спеціалізованої школи-інтернат, де завжди є можливість продемонструвати не лише гарну сукню, але й свій талант».