12 березня 2009 р. в рамках проекту "Впровадження пілотної моделі структурної профілактики насильства щодо дітей" завершився тренінговий курс для психологів та соціальних педагогів 11-ти загальноосвініх шкіл, 3-х шкіл-дитсадків та центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Подільського району м. Києва з питань соціально-просвітницької роботи з попередження насильства щодо дітей. Учасники тренінгу отримали інформацію про насильство, його види, форми та причини, ознайомилися із сучасними підходами до профілактики в контексті підтримки та покращення якості життя та навчилися проводити просвітниці заняття з попередження насильства щодо дітей. Кожен з учасників отримав методичні матеріали для проведення тренінгу з батьками "Батьки і діти: партнерське спілкування".

В рамках проекту "Впровадження пілотної моделі структурної профілактики насильства щодо дітей" 16-18 березня 2009 р. проводитиметься тренінг з питань реабілітації дітей, що стали жертвами жорстокого поводження в сім'ї.

Ведучими тренінгу виступлять Йоланта Змарзлік, психолог, координатор Дитячого правозахисного центру "Мазовецька" (Польща), Ю.В.Онишко, кандидат мед. наук, Є.В.Дубровська, дитячий психіатр (Україна).

За більш детальною інформацією, будь ласка, звертайтесь до координатора проекту Юлії Малієнко за телефоном (044) 537-20-16, факсом 581-26-37