Український фонд "Благополуччя дітей" запрошує організації, які працюють у сфері профілактики соціально небезпечних захворювань, взяти участь у конкурсі задля підготовки нових тренерських команд, володіючих методикою «Програми 15», та поширення географії її впровадження.

Через цей конкурс УФ «Благополуччя дітей» має на меті визначити та відібрати 6 неурядових організацій, які мають бажання та організаційні спроможності для впровадження та розвитку «Програми 15» на рівні своїх громад в Україні.

Організації - переможці конкурсу, отримують методичну, організаційну та фінансову підтримку для впровадження «Програми 15», а саме:

 

  • Навчання та сертифікація команди тренерів по «Програмі 15»
  • Фінансове забезпечення реалізації проекту задля апробації та популяризації «Програми 15» у місцевих громадах
  • Супровід тренерських команд шляхом супервізійних зустрічей та дистанційних консультацій
  • Надання методичних та презентаційних матеріалів необхідних для впровадження «Програми 15»
  • Експертна підтримка у оцінці ефективності впровадження «Програми 15» та впливу участі в програмі на погляди, поведінку та взаємини учасників

 

Отримати більш детальну інформацію про конкурс та ознайомитись з процедурою подачі кваліфікаційних пропозицій можна в приведених нижче документах:

  1. Запрошення до участі у конкурсі
  2. Додаток 1. Проект «Профілактика ВІЛ та підтримка психосоціального здоров'я в Україні - робота в громадах за «Програмою 15»
  3. Додаток 2. Інформацією про «Програму 15»
  4. Форма кваліфікаційної пропозиції
  5. Додаток 3. Бюджет проекту

 

!!! Увага. У разі не коректної роботи файлу Excel (бюджет проекту), звертайтесь до офісу за аресою vitaliy@ccf.kiev.ua. Ми надішлемо файл безпосередньо на вашу пошту.