У межах інформаційної кампанії з попередження сексуального насильства над дітьми “Школа безпеки ТЯМ” Український фонд «Благополуччя дітей» впродовж вересня - жовтня 2021 проводить низку онлайн-семінарів для вчителів, практичних психологів, соціальних педагогів закладів загальної середньої освіти та інших зацікавлених фахівців, які здійснюють просвітницько-виховну роботу з попередження насильства з дітьми 14 років і старше .

Семінари спрямовані на ознайомлення педагогів з особливостями роботи  з питань попередження сексуального насильства над дітьми в онлайн- форматі та презентацію онлайн- курсу для роботи з дітьми 14-18 років “Я вмію себе захистити”.

Ознайомитися з програмою семінару можна тут.

Щоб обрати дату і зареєструватися на семінар, заповніть цю форму: https://forms.gle/X1z671zooCVFVvh96.

Захід проходитиме на платформі Zoom. Організаційні деталі будуть надіслані зареєстрованим учасникам та учасницям на електронну скриньку за тиждень до дати проведення семінару. 

Свідоцтво про участь в онлайн-семінарі отримають учасники та учасниці, які за результатами навчання проведуть заняття з дітьми та заповнять анкету зворотного зв'язку.

Контакти

Із запитаннями, будь ласка, звертайтесь до Малієнко Юлії або Бузинної Анни за телефоном (044) 537-20-16 або електронною поштою maliyenko@ccf.kiev.ua, anna@ccf.kiev.ua.

 

Захід організовано в межах проєкту Ради Європи “Боротьба з насильством над дітьми в Україні”