EngУкр

Впровадження програми з попередження торгівлі людьми в інститутах післядипломної педагогічної освіти

Інформація

Проект реалізується за фінансової підтримки Канадського міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку.

Термін реалізації проекту: жовтень 2015 - червень 2016 р.

Партнери проекту: Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ), Міністерство освіти і науки України.

Мета: сприяння забезпеченню постійної підготовки педагогічних працівників на базі інститутів післядипломної педагогічної освіти до проведення заходів з дітьми з питань безпечної міграції, профілактики торгівлі людьми.

 

Завдання проекту:
•  Підготовка фахівців у цільових областях проекту до впровадження програми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція» з попередження торгівлі людьми серед дітей віком 13 - 18 років та їх батьків.
•  Інформаційно-методична підтримка фахівців навчальних закладів та установ освіти, залучених до проекту, з питань безпечної міграції та протидії торгівлі людьми.

 

Види діяльності:
•   проведення навчальних тренінгів для методистів цільових інститутів післядипломної педагогічної освіти та навчально-методичних центрів цільових областей;
•  проведення заходу з метою обміном досвідом підготовки педагогічних працівників до проведення просвітницьких та виховних заходів з дітьми та батьками з питань безпечної міграції та протидії торгівлі людьми;
•  забезпечення інформаційно-методичними матеріалами з питань безпечної міграції та протидії торгівлі людьми;
•   консультаційна підтримка навчених фахівців з питань впровадження програми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція» з попередження торгівлі людьми серед дітей віком 13 - 18 років та їх батьків.

 

Контактна особа: Юлія Малієнко, керівник проекту

Партнери проекту