EngУкр

Новини

Визначені родини переселенців, які отримуватимуть допомогу в рамках ваучерної програми

З понеділка, 20 липня, 1674 родини, відібрані для надання ваучерної допомоги, отримують іменні картки у супермаркетах METRO Cash and Carry. Відтепер власники карток протягом п'яти місяців будуть отримувати на рахунок фіксовану суму (вона залежить від кількості членів родини), яку можна обміняти на товари першої необхідості (в першу чергу - харчові продукти та засоби гігієни) в магазинах мережі МЕТРО.


Робоча зустріч за результатами проведення 1-го циклу «Програми “15"».

З 17 по 21 червня 2014 року на базі Санаторію матері і дитини “Пролісок” (с. Грем'яче Ківерцівський р-н Волинська обл.) пройшла робоча зустріч для підведення підсумків першого циклу впровадження Програми «15» в Україні і обговорення її подальшого розвитку.


23-25 червня 2015 р. Український фонд «Благополуччя дітей» провів семінар-тренінг з питань попередження сексуального насильства над дітьми

Під час семінару практичні психологи, соціальні педагоги дошкільних навчальних закладів та початкової школи, представники громадських організацій ділилися досвідом та ідеями щодо того, як навчити дітей дошкільного віку правилам безпечної поведінки аби попередити сексуальне насильство та зловживання


Український фонд «Благополуччя дітей» завершив опитування сімей-претендентів на участь у довгостроковій програмі допомоги вимушено переміщеним особам.

У травні-червні 2015 року Український фонд «Благополуччя дітей» разом із регіональними партнерськими організаціями БФ «Допомога Дніпра» та БФ «Станція «Харків» провів опитування 3609 родин, які тимчасово проживають у Харкові, Дніпропетровську та Кривому Розі, й члени яких мають довідки про взяття на облік ВПО (вимушено переміщених осіб).


Український фонд «Благополуччя дітей» підписав угоду з Радою Європи про проведення інформаційної кампанії 1з5 в Україні

Український фонд «Благополуччя дітей» відтепер представляє в Україні європейську інформаційну кампанію з попередження сексуального насильства над дітьми.


Регіональна конференція з попередження торгівлі людьми у Дніпропетровську

16-17 квітня 2015 р. у Дніпропетровську Український фонд «Благополуччя дітей» провів завершальну регіональну конференцію «Особливості виховної роботи з протидії торгівлі людьми у загальноосвітніх навчальних закладах»


У Львові відбулась регіональна конференція з попередження торгівлі людьми

2-3 квітня 2015 р. у Львові Український фонд «Благополуччя дітей» провів конференцію «Запобігання торгівлі людьми через реалізацію виховної програми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція». Досягнення, проблеми, перспективи»


Проведено конференцію за підсумками роботи з протидії торгівлі людьми

25-26 березня 2015 р. у м. Івано-Франківську відбулась регіональна конференція «Особливості виховної роботи з протидії торгівлі людьми у загальноосвітніх навчальних закладах»


Український фонд «Благополуччя дітей» презентував програму соціально- фінансової освіти для підлітків

З 24 по 26 лютого 2015 р. у Києві проведено семінар-тренінг щодо методики впровадження програми соціально-фінансової освіти для підлітків «Творимо майбутнє відповідально й ощадливо»


Результати відбору компанії для проведення аудиту

ВБО «Український фонд «Благополуччя дітей» повідомляє, що за результатами відбору компанії для проведення аудиту фінансової звітності проекту «Надання гуманітарної допомоги внутрішньо переміщеним особам та громадам, які постраждали від конфлікту в Україні», було обрано фірму «Доновей Аудит» (Donoway Audit LLC. Member Crowe Horwath International).