EngУкр

Новини

Розпочато апробацію програми виховної роботи з питань протидії торгівлі дітьми

В рамках проекту "Запобігання торгівлі людьми шляхом розвитку соціальної роботи та мобілізації громад" розпочато апробацію програми виховної роботи з питань протидії торгівлі дітьми "Особиста гідність. безпека життя. громадянська позиція".


Нова публікція Українського фонду "Благополуччя дітей"

Підготовлена публікація "Ставлення громадськості до проблеми жорстокого поводження та насильства над дітьми" є звітом про проведене дослідження щодо ставлення громадськості до проблеми жорстокого поводження та насильства над дітьми.


IV Національній фестиваль соціальної реклами (НФСР)

10-11 грудня 2009 р. в Домі кіно відбувся IV Національній фестиваль соціальної реклами (НФСР).


Конференція «Попередження насильства щодо дітей в сім‘ї»

9 грудня 2009 року Українським фондом «Благополуччя дітей» в рамках проекту «Впровадження пілотної моделі структурної профілактики насильства щодо дітей», що здійснюється за підтримки міжнародної організації «Brot für die Welt» (Німеччина), було проводено конференцію «Попередження насильства щодо дітей в сім‘ї»


Нова публікація Українського фонду «Благополуччя дітей»

Порадник для фахівців, які беруть участь в опитуванні малолітніх свідків та потерпілих "Як опитувати дитину" є адаптованим перекладом одноіменного видання Польської організації «Фундація «Нічиї діти». Посібник підготовлений у рамках проекту «Впровадження пілотної моделі структурної профілактики насильства щодо дітей».


ІІ Всеукраїнський фестиваль соціальних проектів

7 грудня 2009 року в готелі "Radisson SAS" (м. Київ, вул. Ярославів Вал, 22) відбувся ІІ Всеукраїнський фестиваль соціальних проектів.


Нова публікація Українського фонду «Благополуччя дітей»

Методичний посібник «Психолого-педагогічна робота у загальноосвітніх навчальних закладах з профілактики насильства над дітьми» підготовлений у рамках проекту «Впровадження пілотної моделі структурної профілактики насильства щодо дітей» з урахуванням особливостей освітнього шкільного середовища та можливостей індивідуального розвитку особисті


Міжнародний семінар «Проблема насильства щодо дітей у Східній Європі – превенція та інтервенція»

Представники Українського фонду «Благополуччя дітей» та державних установ з 26 по 28 жовтня у Варшаві взяли участь у міжнародному семінарі з питань профілактики насильства щодо дітей.


Діяльність по впровадженню Україно-Швейцарської Програми «Здоров’я матері і дитини 2008-2010»: новини, події за вересень 2009 року

Український фонд «Благополуччя дітей» продовжує впровадження компоненту "Міжсекторна модель сприяння здоров'ю матері та дитини". Новини про інші компоненти Програми «Здоров'я матері і дитини 2008-2010» можна знайти також на сайті: http://www.motherandchild.org.ua/archive


Зустріч європейської мережі організацій, які впроваджуюють методику сімейних групових нарад (Варшава, Польща)

З 8 по 10 жовтня 2009 р. представник Українського фонду «Благополуччя дітей» прийнмав участь у щорічній зустрічі організацій, які впроваджуюють та розвивають методику сімейних групових нарад у роботі з сім'ми, дітьми та молоддю.