EngУкр

Новини

Оголошено початок другого етапу конкурсу міні-грантів Міжнародної організації з міграції для пілотних шкіл проекту «Попередження торгівлі шл

Пілотні школи проекту «Попередження торгівлі шляхом розвитку соціальної роботи та мобілізації громад» матимуть можливість взяти участь у конкурсі міні-грантів на реалізацію ініціатив з протидії торгівлі людьми.


Завершено тренінговий курс для кандидатів у вихователі будинку нового типу "Наш дім", м. Кіровоград.

25 травня 2010 у м. Кіровограді було завершено тренінговий курс для кандидатів у вихователі будинку нового типу «Методика роботи з дитиною та родиною за індивідуальним планом опіки».


Тренінг „Орієнтоване на клієнта консультування у сфері охорони здоров’я матері та дитини” проходить у пілотних регіонах.

В рамках Компоненту 1 Україно-Швейцарської програми «Здоров’я матері та дитини» протягом квітня-травня 2010 року проходять тренінги з навчання спеціалістів пілотних районів наданню консультативних послуг з питань здоров’я матері та дитини на основі орієнтованого на клієнта підходу


Аналіз опитування практиків соціальної сфери щодо проблеми жорстокого поводження дітьми

З метою оцінки ситуації щодо жорстокого поводження з дітьми та аналізу стану профілактичної роботи з цієї проблеми в рамках проекту "Впровадження пілотної моделі структурної профілактики насильства щодо дітей" було проведено опитування серед шкільних психологів та спеціалістів центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді (надалі спеціалісти ЦСССДМ).


У Міністерстві освіти і науки України пройшов круглий стіл щодо попередження насильства у дитячому середовищі

Представники Українського фонду «Благополуччя дітей» взяли участь у круглому столі, який був організований Міністерством освіти і науки України, з метою вироблення спільних дій щодо профілактики жорстокості та насильства у дитячому середовищі.


Оголошено результати конкурсу міні-грантів Міжнародної організації з міграції для пілотних шкіл проекту «Попередження торгівлі шляхом розвит

В рамках проекту «Попередження торгівлі шляхом розвитку соціальної роботи та мобілізації громад», чотири школи в отримали міні-гранти на реалізацію ініціатив з протидії торгівлі людьми.


Нова публікація Українського фонду "Благополуччя дітей"

У публікації "Впровадження пілотної моделі структурної профілактики насильства щодо дітей: інформаційно-методичні матеріали" узагальнено досвід Українського фонду «Благополуччя дітей» щодо реалізації проекту «Впровадження пілотної моделі структурної профілактики насильства щодо дітей».


Cемінар для голів Координаційних рад зі сприяння здоров’ю матері та дитини

3-4 березня у м. Києві в рамках реалізації Компоненту 1 Програми «Здоров'я матері та дитини» відбувся семінар для голів Координаційних рад зі сприяння здоров'ю матері та дитини.


Новий етап проекту «Дитинство без насильства»

Український фонд «Благополуччя дітей» продовжує роботу в рамках міжнародного проекту з профілактики насильства над дітьми за підтримки OAK Foundation


Підготовлено звіт про впровадження Програми за друге півріччя 2009 року

Завершився другий рік чинної фази впровадження Україно-швейцарської Програми «Здоров'я матері та дитини". У даному звіті Ви можете знайти інформацію про основні результати реалізації Програми протягом 2-го півріччя 2009 року.