EngУкр

Новини

Оголошено результати другого етапу конкурсу міні-грантів

Стали відомими переможці другого етапу конкурсу міні-грантів, що проводився для пілотних шкіл проекту з попередження торгівлі людьми.


Презентаційні семінари з питань використання навчальних ігор з протидії торгівлі людьми

У 8 пілотних школах Донецької області проведені семінари-тренінги «Особливості здійснення профілактики залучення підлітків до торгівлі людьми за допомогою інтерактивних методів навчання»


Cтартував щорічний Всеукраїнський фотоконкурс «Світ дитячої мрії».

17 вересня 2010 р. о 15:00 в Києві в приміщенні арт-кафе «ХудГраф» (б-р. Т.Шевченка 33, 2-й поверх) відбулося офіційне відкриття Всеукраїнського фотоконкурсу «Світ дитячої мрії» та був проведений перший майстер-клас «Школи сімейної фотографії» відомого українського фотохудожника Віктора Марущенка.


Тренінг для спеціалістів пілотних районів, які проводять заняття у «Школах відповідального батьківства» пройшов у Києві.

Завершився цикл навчання для спеціалістів, які проводять заняття для вагітних та членів їх сімей. Останій тренінг «Методики роботи шкіл відповідального батьківства: практикум тренерських навиків» з циклу навчання спеціалістів пройшов у Києві наприкінці серпня.


Інформаційно-ресурсний центр «Дитинство без насильства»

Наприкінці серпня 2010 року на сайті Українського фонду «Благополуччя дітей» був створений Інформаційно-ресурсний центр «Дитинство без насильства».


Підведено підсумки конкурсу плакатів щодо попередження торгівлі людьми

Серед учнів 7-11 класів пілотних шкіл проекту з попередження торгівлі людьми проведено конкурс плакатів.


Видано навчальні ігри з протидії торгівлі людьми

Український фонд «Благополуччя дітей» здійснив видання двох навчальних ігор для дітей 13-17 років з протидії торгівлі людьми.


Завершились курси підвищення кваліфікації «Соціальна робота з потерпілими від торгівлі людьми»

17 учасників проекту «Попередження торгівлі людьми шляхом розвитку соціальної роботи та мобілізації громад» отримали сертифікати Школи соціальної роботи Національного університету «Києво-Могилянська Академія» про закінчення модульного курсу «Практична робота з потерпілими від торгівлі людьми».


Представники Українського фонду «Благополуччя дітей» взяли участь у XII Конгресі Всесвітньої асоціації ментального здоров’я дітей раннього в

З 29 червня по 3 липня у м. Лейпциг (Німеччина) Всесвітньою асоціацією ментального здоров’я дітей раннього віку був проведений конгрес «Раннє дитинство в часи змін».


Тренінг для спеціалістів пілотних районів з проведення занять у «Школах відповідального батьківства» завершився у Києві

27-29 травня в рамках реалізації Компоненту 1 Програми «Здоров’я матері та дитини» пройшов другий тренінг з підготовки спеціалістів для роботи у школах відповідального батьківства. 24 акушер-гінекологи та акушери та 4 психологи пройшли повний курс навчання, яке дасть змогу проводити бесіди та заняття з вагітними та членами їх сімей на якісно новому рівні.