EngУкр

Новини

В рамках проекту з попередження торгівлі людьми проведені круглі столи в пілотних районах проекту

Учасники круглих столів в рамках проекту «Попередження торгівлі людьми шляхом розвитку соціальної роботи та мобілізації громад» відзначили актуальність проблеми торгівлі людьми та необхідність подальшої роботи з попередження цього негативного явища серед дітей та молоді


Порівняльний аналіз результатів дослідженнь ставлення громадськості до проблеми насильства над дітьми в країнах Східної Європи

В рамках проекту «Дитинство без насильства – покращення системи захисту дітей у Східній Європі», що реалізується за фінансової підтримки ОAK Foundation у 2010 році було проведено дослідження ставлення громадськості до проблеми насильства над дітьми у країнах східної Європи. У дослідженні взяли участь організації-партнери з Болгарії, Латвії, Литви, Молдови, Польщі та України.


Відбулася підсумкова конференція Україно-Швейцарської Програми «Здоров’я матері та димтини 2008-2010»

17 березня 2011 р. відбулася підсумкова конференція Україно-Швейцарської Програми «Здоров’я матері та димтини 2008-2010». Мета конфереції – представити підходи до покращення охорони здоров’я матерів і дітей в Україні.


У м. Кишинів (Молдова) пройшла зустріч координаторів проекту «Дитинство без насильства

21-22 лютого 2011 у м. Кишинів (Молдова) пройшла зустріч координаторів проекту «Дитинство без насильства


У Варшаві відбувся семінар по роботі з дітьми, які потерпіли від насильства

28 лютого – 1 березня 2011 р. у м. Варшава пройшов семінар по роботі з дітьми, які потерпіли від насильства. Семінар вела Анна Норлен, психолог, директор клініки для дітей та молоді BUP Grinden (Стокгольм). На запрошення Nobody’s Children Foundation (Польща) у цьому семінарі взяв участь представник Українського фонду «Благополуччя дітей».


Результати дослідження ставлення громадськості до проблеми насильства над дітьми в Україні

Український фонд «Благополуччя дітей» представляє результати дослідження, яке було проведено у 2010 р. в рамках проекту з попередження насильства над дітьми


Український фонд «Благополуччя дітей» подготував та видав інформаційні матеріали "Становище дітей, які потерпіли від злочину: досвід України"

У даному звіті представлений аналіз законодавства України у сфері захисту прав дітей-свідків, розглянуті програми, які направлені на формування громадської думки щодо захисту прав дітей та окремі інновації, що впроваджуються з метою захисту прав дітей, які постраждали від насильства.


Новосілля у Кіровограді

28 січня 2010 року у місті Кіровограді відбулась урочиста подія. Сімейно-орієнтований будинок для дітей "Наш дім - 2" отримав своїх перших маленьких мешканців.


Український фонд «Благополуччя дітей» відзначено премією Міжнародного академічного рейтингу «Золота Фортуна»

20 грудня 2010 року в Великому конференц-залі Національної академії наук України відбулася Церемонія нагородження Міжнародного академічного рейтингу «Золота Фортуна». Одним із лауреатом премії став Український фонд «Благополуччя дітей», який було нагороджено стелою «Щаслива родина» за подання Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.