EngУкр

Новини

Український фонд «Благополуччя дітей» продовжить роботу з впровадження проекту «Попередження торгівлі людьми шляхом розвитку соціальної роботи та мобілізації громад»

4 квітня Український фонд «Благополуччя дітей» підписав угоду з Міжнародною організацією з міграції про впровадження другої фази проекту «Попередження торгівлі людьми шляхом розвитку соціальної роботи та мобілізації громад» на 2012 – 2015 рр.


В Кіровограді навчаються жити самостійно.

З 5 по 9 березня 2012 року в м. Кіровоград відбувся тренінг «Система підтримки та надання допомоги в становленні самостійності дітей, що перебувають під опікою держави: Польський досвід».


Нове видання Українського фонду «Благополуччя дітей»

Вашій увазі пропонується інформаційно-методичний посібник «Сексуальне насильство над дітьми: причини, наслідки, профілактика»


Швейцарська Конфедерація продовжує підтримувати протидію торгівлі людьми в Україні шляхом соціальної роботи та мобілізації громад

16 лютого відбулась підсумкова конференція проекту «Попередження торгівлі людьми шляхом розвитку соціальної роботи та мобілізації громад»


Видано Програму «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція»

Український фонд «Благополуччя дітей» здійснив видання програми та методичних матеріалів для роботи з підлітками з питань попередження торгівлі людьми.


Визначенні переможці!

15 - 16 грудня, в рамках проекту "Посилення ролі громадськості у розв'язанні місцевих соціальних питань",  відбулося засідання Ради експертів під час якої відбулося обговорення проектних пропозицій, визначення переможців конкурсу «Участь громадськості у розв'язанні соціальних питань на місцевому рівні» та вироблення рекомендацій щодо впровадження проектів.


Стартував новий проект, спрямований на підтримку випускників державної системи опіки України.

15 листопада 2011 року стартував новий проект "Система підтримки та надання допомоги в становленні самостійності дітей, що перебувають під опікою держави". Проект реалізується за фінансової підтримки Міжнародного благодійного фонду "Друзі дітей Україна" та спрямований на сприяння благополуччю дітей, що перебувають під опікою держави, покращення якості їхнього життя та перспектив на майбутнє, шляхом створення й запровадження ефективної системи їх підтримки та надання допомоги в становленні самостійності.


Стартувала інформаційна кампанія «Брудний дотик».

19 листопада 2011 року у Всесвітній день попередження насильства над дітьми Український фонд «Благополуччя дітей» спільно з Fundacja Dzieci Niczyje (Фундація Нічиї Діти), рекламно-креативна агенція Grey G2 Ukraine, «Ла Страда - Україна» розпочали проведення інформаційної кампанії «Брудний дотик».


В Крыму прошла конференция по вопросам предупреждения торговли людьми

В рамках проекта программы «Предупреждение торговли людьми путем развития социальной работы и мобилизации громад» прошла итоговая республиканская конференция.


«Твоє життя – твій вибір!» – нове видання Українського фонду «Благополуччя дітей»

Український фонд «Благополуччя дітей» видав матеріали у вигляді коміксів «Твоє життя - твій вибір!» для проведення занять з підлітками з питань попередження торгівлі людьми