EngУкр

Новини

План заходів щодо запобігання торгівлі людьми на період до 2015 року

Затверджено план заходів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України щодо запобігання торгівлі людьми на період до 2015 року


У Варшаві відбулась національна конференція «Попередження насильства над малими дітьми»

Представники Українського фонду «Благополуччя дітей» взяли участь у V Національній конференції «Попередження насильства над малими дітьми», що відбулась у Варшаві 11 травня 2012 р.


У Кіровограді проводитиметься експеримент щодо запровадження інноваційної форми влаштування та виховання дітей

11 квітня 2012 р. Кабінет Міністрів України на своєму засіданні прийняв розпорядження «Про проведення у м. Кіровограді експерименту щодо запровадження інноваційної форми влаштування та виховання дітей».


Круглий стіл в Кіровограді

05 квітня 2012 року в м. Кіровоград відбувся круглий стіл «Система організації підтримки та супроводу випускників закладів опіки в Україні», під час якого відбулось обговорення першочергових завдань організаційного забезпечення система підтримки та супроводу випускників закладів опіки в місті Кіровограді.


Український фонд «Благополуччя дітей» продовжить роботу з впровадження проекту «Попередження торгівлі людьми шляхом розвитку соціальної роботи та мобілізації громад»

4 квітня Український фонд «Благополуччя дітей» підписав угоду з Міжнародною організацією з міграції про впровадження другої фази проекту «Попередження торгівлі людьми шляхом розвитку соціальної роботи та мобілізації громад» на 2012 – 2015 рр.


В Кіровограді навчаються жити самостійно.

З 5 по 9 березня 2012 року в м. Кіровоград відбувся тренінг «Система підтримки та надання допомоги в становленні самостійності дітей, що перебувають під опікою держави: Польський досвід».


Нове видання Українського фонду «Благополуччя дітей»

Вашій увазі пропонується інформаційно-методичний посібник «Сексуальне насильство над дітьми: причини, наслідки, профілактика»


Швейцарська Конфедерація продовжує підтримувати протидію торгівлі людьми в Україні шляхом соціальної роботи та мобілізації громад

16 лютого відбулась підсумкова конференція проекту «Попередження торгівлі людьми шляхом розвитку соціальної роботи та мобілізації громад»


Видано Програму «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція»

Український фонд «Благополуччя дітей» здійснив видання програми та методичних матеріалів для роботи з підлітками з питань попередження торгівлі людьми.


Визначенні переможці!

15 - 16 грудня, в рамках проекту "Посилення ролі громадськості у розв'язанні місцевих соціальних питань",  відбулося засідання Ради експертів під час якої відбулося обговорення проектних пропозицій, визначення переможців конкурсу «Участь громадськості у розв'язанні соціальних питань на місцевому рівні» та вироблення рекомендацій щодо впровадження проектів.