EngУкр

Анонси

З 1 лютого до 7 березня триває попередня реєстрація на участь у Програмі підтримки ВПО Українського фонду «Благополуччя дітей»

У Програмі можуть взяти участь родини зі статусом внутрішньо переміщених осіб із зони АТО, які проживають у Дніпропетровській (усі райони), Харківській (усі райони), а також Мангушському та Нікольському районах Донецької області. Реєстрація відкрита до 7 березня 2018 року.


Новини

Український фонд «Благополуччя дітей» передав вартісні ліки для онкохворих дітей з Волинської області

6 лютого Всеукраїнська благодійна організація «Український фонд «Благополуччя дітей» передала до Онкогематологічного центру Волинської обласної дитячої лікарні майже півсотні одиниць вартісного протигрибкового препарату «Кансидаз»


Про програму виховних заходів «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція» відтепер знають у всіх областях України

Український фонд «Благополуччя дітей» завершив серію заходів для ознайомлення фахівців з методикою впровадження програми з попередження торгівлі людьми


Генеральний консул Німеччини відвідав видачу карток Ваучерної допомоги в Харкові

У вівторок, 18 липня, Український фонд «Благополуччя дітей», що третій рік реалізує Ваучерну програму на Харківщині в партнерстві з Diakonie Katastrophenhilfe за підтримки МЗС Німеччини, видав картки безготівкової допомоги близько 100 найбільш вразливим родинам ВПО, провів обговорення ефективності різних видів допомоги та презентував виставку «Життя в підвішеному стані» про побут ВПО.


Більше 2,5 тис. ВПО стали учасниками другої хвилі Ваучерної програми

Завершилося визначення учасників Ваучерної програми 2017 року. У другу хвилю потрапило 530 родин з Дніпропетровської, 318 родин з Харківської та 141 родина з Мангушського та Нікольського районів Донецької області. Таким чином, цього року учасниками Ваучерної програми загалом стало 1911 родин (5400 осіб).


Конференція «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція»

20-21 червня 2017 р. фахівці системи післядипломної педагогічної освіти обмінювалися досвідом впровадження програми виховних заходів для дітей з питань попередження торгівлі людьми


У Києві відбувся семінар-практикум з попередження комерційної сексуальної експлуатації дітей

Українські фахівці соціальної сфери ознайомилися з польським досвідом практичної роботи з дітьми з питань попередження ризикованої поведінки


Визначені учасники першої хвилі Ваучерної програми допомоги

Протягом тижня родини отримають смс-повідомлення із результатами, а в другій половині травня - картки, з якими підуть до супермаркетів МЕТРО за першими покупками.


РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ РЕЄСТРАЦІЯ НА ОПИТУВАННЯ ДЛЯ УЧАСТІ У ВАУЧЕРНІЙ ПРОГРАМІ

Реєстрація на опитування для участі в другій хвилі Ваучерної програми триватиме до 20 травня. Зверніть увагу, що родини, які є учасницями інших програм ваучерної/грошової допомоги в період з червня по листопад 2017 року, не можуть скористатися нашою допомогою.


Навчаємо дітей правилам безпечної поведінки

Український фонд «Благополуччя дітей» розробив новий методичний посібник для роботи з дітьми 10 - 18 років з питань попередження насильства


Ваучерна програма визначила родини, які пройшли на другий етап відбору

Учасники першої хвилі відбору до Ваучерної програми до кінця тижня отримають смс-повідомлення із результатами експрес-опитування. Родини, які пройшли за рейтингом на другий етап, протягом квітня відвідають за місцем проживання для глибинного опитування. Першу допомогу найбільш вразливі родини ВПО отримають в середині травня.


1 березня розпочинається попередня реєстрація на опитування для участі у Ваучерній програмі

Допомога призначена сім'ям ВПО, які опинилися в скрутному матеріальному становищі й нездатні самостійно забезпечити свою життєдіяльність. 


Створюємо безпечне освітнє середовище задля благополуччя та повноцінного розвитку дитини

Український фонд «Благополуччя дітей» розпочав роботу з розробки та апробації шкільного документу «Кодексу безпечного освітнього середовища»


Ваучерна програма розпочне відбір учасників у березні

Проект УФ «Благополуччя дітей та» Diakonie Katastrophenhilfe «Благодійна допомога ВПО та найбільш вразливим родинам, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні», підтримало Міністерство закордонних справ Німеччини. Реєстрацію та відбір учасників заплановано розпочати в березні.


Захід з метою обміну досвідом «Виховна робота у сфері протидії торгівлі людьми: нові виклики та завдання сьогодення»

Учасники проекту з впровадження програми попередження торгівлі людьми в інститутах післядипломної педагогічної освіти зустрілися у Києві для обміну досвідом


Ваучерна програма допомагає не тільки грошима!

Час докладніше розповісти про другий важливий напрямок роботи проекту «Поліпшення умов життя внутрішньо переміщених осіб і населення, яке зазнало наслідків конфлікту в Україні». Якщо про Ваучерну програму ми писали регулярно, то про групи соціально-психологічної допомоги довго мовчали, хоча з липня по жовтень у чотирьох регіонах впровадження проекту відбулося 156 зустрічей, які ми назвали груповими дискусіями.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Телефон: +38(044)537-20-16
Факс: +38(044)537-20-16
E-mail: info@ccf.kiev.ua

facebook

Партнери