EngУкр

Інформаційно-ресурсний центр «Дитинство без насильства»

  Опитування

Новини ІРЦ за 2015

Комерційна сексуальна експлуатація дітей та молоді: результати дослідження

Огляд результатів якісного дослідження ставлення до проблеми комерційної сексуальної експлуатації дітей та молоді в деяких країнах Центральної та Східної Європи


Європейський день захисту дітей від сексуального насильства та сексуальної експлуатації

За ініціативи Ради Європи 18 листопада європейці відзначають День захисту дітей від сексуального насильства та сексуальної експлуатації


Європейський день захисту дітей від сексуального насильства та сексуальної експлуатації

Рада Європи ініціювала запровадження 18 листопада Дня захисту дітей від сексуального насильства та сексуальної експлуатації


Результати опитування з питань насильства щодо дітей

Проект Ради Європи «Зміцнення та захист прав дітей в Україні» http://www.coe.int/en/web/kyiv/45, що фінансується за підтримки Уряду Норвегії, спільно з Київським міжнародним інститутом соціології провели опитування громадської думки з питань насильства щодо дітей.


Освітяни навчалися захищати дітей від гендерного насильства

23 квітня в місті Чугуєві відбувся навчально-методичний тренінг для освітян міста Чугуєва, Чугуївського та Печенізького районів «Протидія гендерному насильству. Захист дітей».


Папа Римський прийняв відставку єпископа, засудженого за приховування інформації про насильство над дітьми

Засуджений на два роки умовно за приховування інформації, пов'язаної з насильством над дітьми, єпископ Канзас-Сіті Роберт Фін іде у відставку. Папа Римський прийняв відставку єпископа, засудженого за приховування інформації про насильство над дітьми.


Прикарпатські правоохоронці переймали міжнародний досвід роботи з потерпілими від насильства дітьми

В обласному управлінні внутрішніх справ практикуючі фахівці-психологи проекту Ради Європи «Зміцнення та захист прав дітей» провели тренінг для працівників міліції, які безпосередньо працюють з неповнолітніми, що стали жертвами або свідками насильства.
Про це Стику повідомили у прес-службі СЗГ УМВС України в Івано-Франківській області.


Уповноважений з прав дитини виступає за тісний діалог держави та церкви в формуванні цінностей сімейного виховання

Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба взяв участь у конференції «Україна за сім'ю: сучасні виклики та рішення для Церкви і суспільства».
Він наголосив на важливості широкого й тісного діалогу державних органів влади та церков усіх конфесій в питаннях підтримки сім'ї та культивування відповідального батьківства.


У Лозовій старшокласники провели акцію проти насилля над дітьми

Міська рада старшокласників «Нова хвиля» провела акцію проти насилля над дітьми. Захід пройшов під гаслом «Діти мають бути щасливими».


Будьте обізнані – станьте захищені!

Суспільна небезпека торгівлі людьми, як надзвичайно небезпечного злочину, полягає в посяганні на найцінніші та невід'ємні права людини - право на повагу до гідності, на свободу та особисту недоторканість, свободу пересування і вільний вибір місця проживання. Проблема торгівлі людьми не вирішиться сама по собі і попередження цього явища, особливо в молодіжному середовищі, повинне носити постійний і системний характер.


1 2