EngУкр

Інформаційно-ресурсний центр «Дитинство без насильства»

  Опитування

Новини ІРЦ за 2011

Комітет з питань європейської інтеграції підтримує проекти законів про ратифікацію Конвенції Ради Європи

Комітет з питань європейської інтеграції підтримує проекти законів про ратифікацію Конвенції Ради Європи про захист дітей від сексуальної експлуатації та сексуального розбещення і про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з ратифікацією Конвенції Ради Європи про захист дітей від сексуальної експлуатації та сексуального розбещення.


В МВС задумалися над ідеєю ювенальної міліції

В Міністерстві внутрішніх справ виступають за створення окремого спеціалізованого підрозділу - ювенальної міліції, спрямованого на захист прав дитини.


Янукович доручив створити групу захисту дітей від інтернету

Президент Віктор Янукович доручив уповноваженому президента з прав дитини Юрію Павленку створити міжвідомчу робочу групу з питань захисту дітей від шкідливої інформації на телебаченні, радіо та в інтернеті.


Стартувала інформаційна кампанія «Брудний дотик».

19 листопада 2011 року у Всесвітній день попередження насильства над дітьми Український фонд «Благополуччя дітей» спільно з Fundacja Dzieci Niczyje (Фундація Нічиї Діти), рекламно-креативна агенція Grey G2 Ukraine, «Ла Страда - Україна» розпочали проведення інформаційної кампанії «Брудний дотик».


На сотню більше київських школярів тепер знають, як захистити себе від комерційної сексуальної експлуатації

Перша «доросла» конференція «Активна участь дітей та молоді з протидії комерційній сексуальній експлуатації дітей» відбулася 2 грудня 2011 для учнів середніх та старших класів з ініціативи Центру «Ла Страда-Україна» за підтримки адміністрації школи №129 та Міжнародної організації «Школа рівних можливостей».


Слухання у Комітеті з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин

15 листопада у Верховній раді відбулися слухання „Питання застосування та ефективності реалізації положень Закону "Про попередження насильства в сім'ї".


Зареєстрований проект про протидію дитячій проституції: відповідь на виклик, а не примус втягнутих у проституцію дітей до реабілітації

6 грудня 2011, у Верховній Раді України був зареєстрований законопроект №9540 "Про внесення змін до деяких законів України щодо протидії дитячій проституції". Ініціатори документу - народні депутати Віктор Шемчук, Олена Бондаренко та Катерина Лук'янова.


Неурядові організації, Інтернет-провайдери та правоохоронці домовилися протидіяти дитячій порнографії в Інтернеті разом

Центр «Ла Страда-Україна» спільно із офісом Уповноваженого Президента України з прав дитини 2 листопада 2011 провів у Києві круглий стіл «Консолідація зусиль в боротьбі з жорстоким поводженням з дітьми через інформаційно-комунікативні технології»


Центр “Ла Страда – Україна” долучився до Глобальної кампанії з протидії насильству та жорстокого поводження над дітьми та молоддю"

Цього року центр "Ла Страда - Україна" долучився до Глобальної кампанії з протидії насильству та жорстокого поводження над дітьми та молоддю "19 Days of Activism for prevention of abuse and violence against children and youth 1-19 November", яка стартувала 1 листопада і буде продовжуватись до 19 листопада.


На каналі ICTV стартував проект "На рівних"

Насилля у сім'ї, знущання з дітей і жінок, гендерна нерівність. Тема спеціальних розслідувань, які телеканал ICTV розпочинає спільно з представництвом Євросоюзу в Україні.


1 2 3 4