EngУкр

Інформаційно-ресурсний центр «Дитинство без насильства»

  Опитування

Новини ІРЦ за 2010

Зміни до Закону "Про попередження насильства в сім'ї"

План заходів Національної кампанії "Стоп насильству!" передбачає внесення змін до Закону "Про попередження насильства в сім'ї" вже цього року.


19 листопада - Всесвітній день попередження насильства над дітьми

Насильство над дитиною є загальною та тривожною проблемою, яка вимагає особливої уваги та превентивних заходів як на рівні сім‘ї, так і на локальному, національному та міжнародному рівні.


Законодавчі ініціативи: хто є ким у справах про дитячу проституцію

Заява Міжнародного жіночого правозахисного центру «Ла Страда – Україна» з приводу законопроекту № 7390, зареєстрованого 19 листопада 2010 року «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо охорони дитини)»


Уряд затвердив план заходів Національної кампанії "Стоп насильству!" на 2010 - 2015 роки

Мета Національної кампанії «Стоп насильству!» - привернення уваги українського суспільства і його лідерів до актуальної проблеми подолання насильства в сім'ї як до порушення прав людини і залучення всіх громадян до боротьби з цим явищем.


10-річчя приєднання України до Всесвітньої акції «16 днів проти насильства»

Як і кожного року у 2010 р. Міністерством України у справах сім'ї, молоді та спорту, Програмою рівних можливостей та прав жінок в Україні спільно із громадськими організаціями України, обласними державними адміністраціями, гендерними ресурсними та освітніми центрами заплановано до проведення низку інформаційно-просвітницьких заходів у рамках Всесвітньої щорічної кампанії "16 днів проти насильства".


В Україні зростає число самогубств серед підлітків

В Україні зростає кількість самогубств серед молодих людей у віці від 15 до 19 років. Про це міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Равіль Сафіуллін повідомив на парламентських слуханнях про становище молоді в Україні на тему: «Молодь за здоровий спосіб життя». За його словами, це пояснюється відсутністю у молодих людей мотивації до життя.


Відбулися слухання у Комітеті з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності

Міжнародно-правові механізми захисту дітей від торгівлі людьми, дитячої порнографії, проституції та сексуального насильства обговорювалися під час слухань у Комітеті з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності.


Rio's Christ statue comes to life against child sex abuse

Rio de Janeiro's Christ the Redeemer statue is illuminated by visual effects created by Brazilian moviemaker Fernando Salis on October 20 as part of a campaign against childhood sexual exploitation.


В Україні стартовала міжнародна кампанія "Стоп торгівлі дітьми в сексуальних цілях".

18 жовтня, у Європейський день боротьби з торгівлею людьми, Центр «Ла Страда-Україна» разом із членами Всеукраїнської мережі проти комерційної сексуальної експлуатації дітей та рядом інших громадських організацій розпочинає кампанію зі збору підписів під Петицією проти торгівлі дітьми та молоддю в сексуальних цілях, ініційованою міжнародною організацією EКПAT та косметичною компанією «Боді Шоп».


Україна увійшла до Топ-5 країн Європи за рівнем насильства серед молоді

За даними звіту ВООЗ, в Україні від поножів'я гине більше 5 молодих людей на 100 тисяч населення. У великій кількості європейських країн, які увійшли до дослідження, цей показник не сягає і одного випадку.


1 2