EngУкр

Інформаційно-ресурсний центр «Дитинство без насильства»

  Опитування

«Дитина повинна за всіх обставин бути серед тих,

хто першими одержують захист і допомогу»

Декларація прав дитини

 

Шановні друзі, інформаційно-ресурсний центр «Дитинство без насильства» створений в рамках проекту «Дитинство без насильства - покращення системи захисту дітей у Східній Європі», який реалізує Український фонд «Благополуччя дітей» за сприяння OAK Foundation у партнерстві з Міністерством України у справах сім'ї, молоді та спорту.


Занадто часто у житті ми зустрічаємося з жорстокістю або стаємо її свідками. На жаль, вона не обминає і найбільш вразливих членів суспільства - дітей.


Якщо Ви відкрили цю сторінку, це означає, що Ви не залишаєтесь осторонь жорстокості та насильства по відношенню до дітей. Ми сподіваємося, що спеціалісти, які працюють з дітьми, а також батьки і самі діти зможуть знайти на цьому сайті корисну для себе інформацію, яка допоможе протидіяти негативним явищам у повсякденному житті. І тоді наша головна мета - дитинство без жорстокості та насильства - стане набагато ближче.

 

Новини ІРЦ

Від побиття до агресивної нації: Чому ніколи не можна бити дітей

Дитячий непослух не свідчить про те, що Ви погані батьки. Дитяча активність, і навіть вередливість - це нормально, адже діти тільки вчаться у дорослих як поводитися. Тож нехай вони переймають модель не взаємоприниження, а взаємоповаги.


6 простых способов научить ребёнка тому, как важны его личные границы

Личные границы - это важно. Ребёнок с пониманием личных границ с гораздо меньшей вероятностью пострадает от домогательств взрослых или сверстников, не станет домогаться других детей. Он не станет терпеть - "а может, так и надо?" - когда медсестра или кто-либо ещё делает что-то неправильно и потому очень болезненно.


Дослідження «Сексуальні зловживання щодо дітей та їх наслідки у дорослому житті»

До уваги фахівців представлено стислий виклад дослідження, в якому був проведений аналіз довготривалих наслідків у дорослому віці сексуальних зловживань, що відбулися в дитинстві, особливо пов'язані з ризикованою сексуальною поведінкою та вразливістю до повторної віктимізаціїПереглянути усі...

 Нові надходження


Переглянути усі...