EngУкр

News

Нова публікація Українського фонду "Благополуччя дітей"

Книжка для читання на ніч "Кіко та рука" пояснює дітям правило «Тут мене не торкайся».


Жителі Донецької області отримають чергову партію гуманітарної допомоги

У липні - серпні 2015 року ВБО «Український фонд «Благополуччя дітей» спільно з Товариством Червоного Хреста України будуть розповсюдженні продуктові та гігієнічні набори гуманітарної допомоги серед мешканців Маріуполя, Червоного Лиману, Артемівська та Маріїнського району Донецької області.
Допомогу отримають родини вимушено переміщених осіб та вразливі сім'ї, що проживають в зоні проведення антитерористичної операції.


Визначені родини переселенців, які отримуватимуть допомогу в рамках ваучерної програми

З понеділка, 20 липня, 1674 родини, відібрані для надання ваучерної допомоги, отримують іменні картки у супермаркетах METRO Cash and Carry. Відтепер власники карток протягом п'яти місяців будуть отримувати на рахунок фіксовану суму (вона залежить від кількості членів родини), яку можна обміняти на товари першої необхідості (в першу чергу - харчові продукти та засоби гігієни) в магазинах мережі МЕТРО.


Робоча зустріч за результатами проведення 1-го циклу «Програми “15"».

З 17 по 21 червня 2014 року на базі Санаторію матері і дитини “Пролісок” (с. Грем'яче Ківерцівський р-н Волинська обл.) пройшла робоча зустріч для підведення підсумків першого циклу впровадження Програми «15» в Україні і обговорення її подальшого розвитку.


23-25 червня 2015 р. Український фонд «Благополуччя дітей» провів семінар-тренінг з питань попередження сексуального насильства над дітьми

Під час семінару практичні психологи, соціальні педагоги дошкільних навчальних закладів та початкової школи, представники громадських організацій ділилися досвідом та ідеями щодо того, як навчити дітей дошкільного віку правилам безпечної поведінки аби попередити сексуальне насильство та зловживання


Український фонд «Благополуччя дітей» завершив опитування сімей-претендентів на участь у довгостроковій програмі допомоги вимушено переміщеним особам.

У травні-червні 2015 року Український фонд «Благополуччя дітей» разом із регіональними партнерськими організаціями БФ «Допомога Дніпра» та БФ «Станція «Харків» провів опитування 3609 родин, які тимчасово проживають у Харкові, Дніпропетровську та Кривому Розі, й члени яких мають довідки про взяття на облік ВПО (вимушено переміщених осіб).


Український фонд «Благополуччя дітей» підписав угоду з Радою Європи про проведення інформаційної кампанії 1з5 в Україні

Український фонд «Благополуччя дітей» відтепер представляє в Україні європейську інформаційну кампанію з попередження сексуального насильства над дітьми.


Regional conference on prevention of trafficking in Dnepropetrovsk

16-17 April 2015 in Dnipropetrovsk, Child Well-Being Fund conduct final regional conference "Peculiarities of educational work to prevent human trafficking in educational establishments".


У Львові відбулась регіональна конференція з попередження торгівлі людьми

2-3 квітня 2015 р. у Львові Український фонд «Благополуччя дітей» провів конференцію «Запобігання торгівлі людьми через реалізацію виховної програми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція». Досягнення, проблеми, перспективи»


Проведено конференцію за підсумками роботи з протидії торгівлі людьми

25-26 березня 2015 р. у м. Івано-Франківську відбулась регіональна конференція «Особливості виховної роботи з протидії торгівлі людьми у загальноосвітніх навчальних закладах»